Yhteystiedot

HALLINTO

Petra Nevalainen
Ma. hyvinvointijohtaja
p. 040 740 2982
petra.nevalainen@orimattila.fi

Teija Savolainen
Liikunta- ja vapaa-aikapäällikkö
p.  050 587 0733
teija.savolainen@orimattila.fi

Sanna Honka
Toimistosihteeri
p. 044 781 3533
sanna.honka@orimattila.fi

Liikuntatoimisto
liikunta@orimattila.fi

 


LIIKUNNANOHJAUS

Jenna Kemppainen
Ma. liikunnanohjaaja
p. 040 837 5095
jenna.kemppainen@orimattila.fi

Heidi Kilkki
Liikuntaneuvoja
p. 044 7813928
heidi.kilkki@orimattila.fi


UINNINVALVOJAT

Jari Hiltunen
Marjukka Pulkkinen
Sari Parviainen

puhelinnumero: 0405442403
etunimi.sukunimi@orimattila.fi


LIIKUNTAPAIKKOJENHOITAJAT

Palvelunumero: 044 781 3604 (vuorossa oleva liikuntapaikkatyöntekijä)

Ville Erola
Liikuntapaikkamestari
p. 0400 494 456
ville.erola@orimattila.fi

Juho Laitinen
Liikuntapaikkojenhoitaja
p. 044 781 3939
juho.laitinen@orimattila.fi

Taisto Reinikainen
Liikuntapaikkojenhoitaja
p. 040 771 7917
taisto.reinikainen@orimattila.fi


SISÄLIIKUNTAPAIKAT
liikunta@orimattila.fi

Raija Hairetdin (koulujen liikuntasalit)
Toimistosihteeri
p. 044 781 3601


LÖYTÖTAVARAT

Liikuntapaikoille unohtuneita löytötavaroita voi tiedustella liikuntapaikkojenhoitajilta numerosta 044 781 3604 tai uimahallin kahviosta sen aukioloaikoina!


LINKKEJÄ:

Facebook: Orimattilan liikuntapalvelut – Etusivu | Facebook

Fluent Orimattila (reaaliaikainen latujen ja luistelujäiden tilanne): Fluent Outdoors (fluentprogress.fi)